Wczytuję dane...
RODO

POLITYKA PRYWATNOŚCI - Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

1. Administratorem danych osobowych kieliszkislubne.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe WADOWSCY Ewelina Wadowska

Ul. Strzelców Olkuskich 5A/76
32-300 Olkusz
NIP: 637-203-56-24
REGON: 120317480

Kontakt do administratora danych osobowych

e-mail: biuro@grawerolkusz.pl

tel. 510 166 770

2. Cel przetwarzania danych osobowych

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania, rejestracji oraz realizacji zamówień (dane obejmują: imię, nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu oraz adres e-mail),  jak również marketingu bezpośreniego. Wszystkie dane przekazywane przez klienta są uważane za poufne.

3. Okres przechowywania danych osobowych

Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu przesłania do kieliszkislubne.pl sprzeciwu w zakresie w jakim Państwa dane są przetwarzane. Mają Państwo prawo do dostępu swoich danych osobowychoraz ich zmiany w dowolnym momencie.

4. Udostępnianie danych

Dane możemy udostępnić innym podmiotom są to: obsługa księgowości lub prawna, operator płatności lub firma kurierska. Są to podmioty, z którymi współpracujemy w celu świadczenia usług.  Wykaz podmiotów którym śą udostępnione dane na podtsawie pisemnej zgody są zawsze dostępne dla wszystkich naszych klientów. Aby uzyskać do nich dostęp należy się tylko zgłościż do nas z takim żądaniem.

W przypadku gdy chcą Państwo zmienić lub cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych prosimy o kontakt na e-mail: biuro@grawerolkusz.pl.